Podstawy technik światłowodowych

123 PLN brutto

Zdobądź wiedzę potrzebną do uzyskania Certyfikatu Instalatora Systemów Światłowodowych FIBRAIN! E-szkolenie „Podstawy technik światłowodowych” wprowadzi Cię w tematykę włókien światłowodowych, kabli i osprzętu światłowodowego oraz pomiarów transmisyjnych i OTDR. Kurs online stanowi wstęp do zajęć praktycznych, które w sposób namacalny przedstawiają montaż podzespołów. Całość programu szkoleniowego przygotowuje do uzyskania statusu Certyfikowanego Instalatora Systemów Światłowodowych FIBRAIN. Cele i korzyści:
Uczestnicząc w e-szkoleniu zdobędziesz podstawową wiedzę z zakresu teorii światłowodowej, w tym odnośnie: włókien światłowodowych (ich budowy, podstawowych parametrów, procesów zachodzących w nich podczas transmisji, metod łączenia), kabli i osprzętu światłowodowego (ich identyfikacji i przeznaczenia), pomiarów transmisyjnych i OTDR w technice światłowodowej a także przygotujesz się do części praktycznej szkolenia.
Grupa Docelowa:
Odbiorcy rozwiązań oferowanych przez spółkę Fibrain. Osoby zajmujące się instalacją oraz eksploatacją systemów okablowania światłowodowego.