Podstawy okablowania strukturalnego FibrainDATA

123 PLN brutto

Weź udział w e-szkoleniu i zrób pierwszy krok w kierunku zostania Certyfikowanym Instalatorem Fibrain! W trakcie kursu online zdobędziesz wiedzę z zakresu norm, wytycznych, sposobu montażu, a także dostępnych komponentów systemu. Szkolenie stanowi wprowadzenie do zajęć praktycznych, które w sposób namacalny przedstawiają montaż podzespołów. Całość programu szkoleniowego przygotowuje do uzyskania statusu Certyfikowanego Instalatora. Cele i korzyści:
Uczestnicząc w e-szkoleniu poznasz podstawy teoretyczne potrzebne do projektowania i nadzoru instalacji okablowania strukturalnego, w tym: główne kierunki rozwoju oferty produktowej sygnowanej marką FIBRAIN, normy i wytyczne w okablowaniu strukturalnym, metody pomiarowe, elementy okablowania strukturalnego FibrainDATA, procedurę certyfikacji sieci strukturalnych i rolę instalatora certyfikowanego a także przygotujesz się do części praktycznej szkolenia.
Grupa Docelowa:
Odbiorcy rozwiązań oferowanych przez spółkę Fibrain. Pracownicy firm zajmujących się instalacją oraz eksploatacją systemów okablowania strukturalnego.